logotype
pusto
pustomenu-1menu-2menu-3menu-4menu-71menu-5
bg1

Сумський осередок характерництва

a_ca6dfac9  Під характерництвом розуміємо перш за все не козаків-характерників часів Запорозької Січі, а сучасних людей з характером, здатних протиставляти себе тим нормам і стандартам модернізованого та глобалізованого сьогоденного суспільства, які кожного дня
нав'язуються нам по телебаченню та радіо. Характерництво (в сучасному і нашому розумінні) – вміння завжди відповідати за свої слова та вчинки, завжди і на все мати свою обґрунтовану думку, розуміння того, що справжня сила кожної особистості – в її єдності з природою, національній ідентичності, шануванні справді народних, а не нав'язаних релігійними чи політичними силами, звичаїв та традицій, усвідомлення себе сином рідної землі та відповідальність за своє власне життя. Для нас характерником є кожен, хто здатен створити щось нове для свого народу, свого краю, хто своїм власним прикладом надихає інших жити з честю, гідністю та силою.
Діяльність осередку спрямована перш за все на скерування усіх сильних духом людей, які шанують спорт і здоровий спосіб
життя, на застосування своїх здібностей і талантів для блага рідної землі, рідного краю, Батьківщини. Спорт – це сила, яка не лише
фізично загартовує людину, а дає їй духовний розвиток, це і виховання духовної стійкості та відваги, моральних принципів і національної гідності.
То ж ми завжди будемо раді бачити у своїх лавах людей, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя, які розуміють, що бути сильним – це бути патріотом рідної землі, бути відповідальним за свої вчинки і бути прикладом для наслідування.
Крім спортивного напрямку осередок прагне займатися будь-якими видами діяльності, які б допомогли нашій державі вистояти у ці непрості для неї часи і допомогти нам зберегти свою ідентичність. Культура, історія, обряди та звичаї, мистецтво, туризм... – нас цікавить кожен з цих напрямків, адже всі вони є силою народу. Діяльність осередку спрямована перш за все на збереження, а не на боротьбу проти чогось чи за щось.
Кінний спорт, рукопашний бій, легка атлетика, фізична витривалість і духовна стійкість – основні напрямки нашої діяльності. Допомагаємо українцям знайти себе і стати сильними особистостями.

5-hY_DIdWYc gn5jgs6NiIY
OwKFHbWKEXI kozaki4
MLPUJvmed7Y

bg3